Fotosesijas ar zirgiem

FOTOSESIJAS AR ZIRGIEM

Cilvēks uz zirga izskatās pasakaini cēli. Iespējamas gan individuālas fotosesijas ar zirgiem, gan ģimenes vai draugu lokā, ar vai bez zirgiem.Iespējama gan fotografēšanās uz zirgiem izjādes laikā, kad mūsu instruktors nofotografē jūs ar jūsu kameru, gan profesionālas fotosesijas. Iesakām un palīdzam izvēlēties īsto fotogrāfu. Veidojam fotosesiju stilu, mūsu stilists palīdzēs jums izdomāt fotosesijas stāstu, izvēlēties tērpus, atmosfēru. Iespējamas sesijas gan ar zirgiem, gan tikai izmantojot mūsu vides kolorītu: zirgu stallis, siena šķūnis, pļava, mežs, pirtiņa utt.
Ja nepieciešams, varam fotosesijai nodrošināt profesionālu grima meistaru un frizieri, kā arī izīrēt jātnieku drēbes un aksesuārus.

skatīt vairāk
The gallery was not found!

The gallery was not found!


KĀZU FOTOSESIJAS AR ZIRGIEM

Cēla, skaista līgava cēla, skaista dzīvnieka mugurā- bildes ir pasakainas. Ja neļauj līgavas kleita vai nav drošas sajūtas, zirgā var arī nekāpt- vien nofotografēties ar zirgiem fonā vai pļavā, vedot zirgu pie rokas. Var izspēlēt sižetu ar līgavaini kā princi baltā zirgā, kas ierodas pie savas princeses. Ja gribās no kāzu viesiem aizbēgt uz ilgāku laiku, jaunaispāris zirgos var doties arī pastaigā pa skaistām meža takām, un, ja vēl pierunā fotogrāfu doties līdzi (kājām, jo zirgā fotografēt ir sarežģīti) bildes sanāk nepozētas, ļoti dabiskas un īstas.

Ieteikums – ļoti vēlama vizīte pie zirgiem pirms kāzu fotosesijas, lai mēs jūs varētu apmācīt tajos knifiņos, kas labas bildes zirgos atšķir no ne tik labām bildēm.

Ja nevēlaties būt tuvā kontaktā ar zirgu, varat izbaudīt braucienu antīkā Ulmaņlaika droškā vasarā vai kamanās sniegotā ziemā- bildes varbūt nav tik cēlas, kā sēžot zirgos, bet arī izskatās jauki.

Pēc fotosesijas iespējams pasēdēt romantiskā lapenītē un nedaudz atvilkt elpu no dienas košajiem notikumiem, pāriet pār tiltiņu un iedomāties vēlēšanos, varbūt pieslēgt atslēgu, bet varbūt iestādīt koku, kuru pēc tam kāzu gadadienā braukt apciemot.

Pie mums varat braukt gan tikai ar vedējiem, gan visiem viesiem, jo vieta, kur uzņemt ciemiņus, mums ir gana plaša. Kamēr jaunaispāris fotografējas, arī pārējie viesi var izbaudīt zirgu pasaules atmosfēru- pafotografēties uz zirgu fona, izbraukt ar pajūgu vai mazos pavizināt ponija mugurā.

skatīt vairāk