Izjādes ar zirgiem

IZJĀDES DABĀ

Izjādē uz mežu var doties cilvēki gan ar pieredzi, gan bez iepriekšējas pieredzes ar zirgiem. Pirms došanās mežā iesācējiem notiek elementāro zināšanu apmācība laukumā, pēc tam instruktors un asistenti iet līdzi kājām vai zirga mugurā, turklāt mūsu zirgi ir speciāli apmācīti darbam ar iesācējiem un zina vairāk par viņiem. Izjāde notiek soļu gaitā. Arī pieredzējušiem jātniekiem izjādes notiek instruktora pavadībā, bet jau ātrākā- rikšu un lēkšu gaitā, pirms tam pārliecinoties, ka jūs patiešām visu darāt pareizi.
Izjāde notiek pa meža takām un pļavām.
Standarta izjādes garums- stunda. Ja vēlaties, varam piedāvāt arī garākas izjādes.
Uz izjādi var braukt kā pa vienam, tā ar draugiem, ģimeni vai darba kolektīvu. Vienlaicīgi varam piedāvāt 18 zirgus.

skatīt vairāk
skatīt vairāk

INDIVIDUĀLI TRENIŅI LAUKUMĀ VAI MANĒŽĀ

Iespējamas ne tikai izjādes mežā, bet arī treniņi. Mēs mācam cilvēkam pareizu komunikāciju ar zirgu, pareizu uzsēdi un zirga vadību, iemācam jāt visās zirga gaitās un kā rīkoties dažādās situācijās,kā rūpēties par zirgu, bet nenodarbojamies ar konkūru vai iejādi un nepiedalamies sacensībās,jo uzskatām, ka lielais sports bojā zirgu veselību.


PĀRGĀJIENI ZIRGU MUGURĀ

Piedāvājam vairāku stundu pārgājienus zirgos. Pārgājieni iespējami cilvēkiem, kuri stabili sēž zirgā,un prot zirgu kontrolēt, bet prast rikšu un lēkšu gaitas nav obligāti, jo garākā izjādē var doties arī soļu gaitā. Interesantu dabas ainavu baudītājiem piedāvājam izjādes pa Melnā ezera purva īpaši aizsargājamo teritoriju vai Beberbeķu dabas parku. Militāro objektu interesentus vedam apskatīt padomju laika reaktīvo bumbvedēja IL-28 pieminekli Skultē, kas varējis nest arī spārnotās raķetes vai piedāvājam uzjāt augstākajā apkārtnes kalnā, kas atrodas bijušajā Padomju armijas slēgtajā zonā, kur izpētei vēl pieejami vairākstāvu bunkuri. Izjājam un atgriežamies vienā un tai pašā vietā. Piedāvājam naktsmītnes.


ROMANTISKIE PIEDĀVĀJUMI

Piedāvājam izjādi mēness gaismā vai iespēju sagaidīt saullēktu/saulrietu zirga mugurā. Vairāku stundu pārgājienā pusdienosim meža namiņā vai auļosim zem lidmašīnām, kuras nolaižas Rīgas lidostā. Varam noorganizēt bildināšanu zirgā vau kādas īpašas dāvanas pasniegšanu.

skatīt vairāk

PELDES AR ZIRGIEM

Silto vasaras dienu ekstra ir pelde kopā ar zirgu. To varam realizēt vai nu mūsu privātajā dīķī, vai jāt uz lielākiem ūdeņiem (izjādes ilgums garāks).

skatīt vairāk

PONIJI BĒRNIEM

Bērnus līdz 2 gadu vecumam sēdinām kopā ar vecākiem lielā zirga mugurā, bet no 2 gadu vecuma, kad bērns spēj pats nosēdēt, piedāvājam vai nu augumā mazus zirdziņus, vai ponijus. Bērna zirgs tiek vests pie pavadas. Vecāki var sēsties citā zirgā vai nākt līdzi bērnam kājām.

skatīt vairāk

KAS JĀZINA PIESAKOTIES IZJĀDEI

Jātnieka vecums un prasmes

Izjādēs var doties jebkura vecuma jātnieks. Mazākajam mūsu jātnieciņam bijuši 9 mēneši, vecākajai kundzei- 80-it. Bērniem vai pieaugušajiem, kuri baidās, instruktors ies blakus kājām un zirgu vedīs pie rokas.


APĢĒRBS

Uz izjādi jāģērbjas tā, kā jūs dotos atpūtā dabā. Svarīgi, lai nebūtu augstpapēžu kurpes vai iešļūcenes, karstās vasaras dienās nevajadzētu vilkt šortus. Par drošības inventāru- ķiverēm mēs parūpēsimies, tās iekļautas izjādes cenā.


CIENASTS ZIRGIEM

Būtu jauki, ja savam zirgam jūs atvestu ciemkukuli- vislabāk burkānu, bieti, ābolu vai cietu maizīti. Zirgs to novērtēs.


ZIRGLIETU VEIKALIŅŠ

Latvijā vienīgais lietoto jātnieku drēbju un zirglietu veikaliņš ir pie mums. Visas lietas nav safotografētas, tāpēc zvaniet un jautājiet sev nepieciešamo. Tirgojam, mainām, atdodam par brīvu.