Svinību vieta ( vecs )

SVINĪBU VIETAS ĪRE

Jūs pie mums varat nosvinēt jebkurus savus svētkus. Lielākus, mazākus. Vasarā vai ziemā.

Neiespringstot un nebraucot desmitiem kilometrus no Rīgas. Īpašā, ekskluzīvā ainavā- visapkārt jūsu svinību vietai ganīsies zirgi. Vasarā starp zirgiem pastaigājas stārķi un stirnas, pogo lakstīgalas, tālumā dzirdams gailis un dzērvju klaigas, un …laižas lidmašīnas. Mazliet sirreāla sajūta- tikai 8 km no Rīgas robežas, un… pilnīgi cita realitāte. Un tajā mēs jūs aicinām!

Te var atbraukt uz gleznošanas plenēru, uz ģimenes brīvdienām, uz korporatīvu pasākumu vai radu saietu, var sarīkot kāzas, kristības vai nosvinēt dzimšanas dienu.

skatīt vairāk

LIELĀ SVĒTKU MĀJA

300 kv. m plaša sena mūra laukakmeņu ēka meža ielokā pie ūdens. Visplašākās iespējas ar dekorācijām pārvērst gan par zaļumballes šķūni, gan smalku pop – up restorānu, gan koncerta arēnu, filmēšanas paviljonu vai pludmales imitāciju- grīdas pamatā ir jūrmalas smiltis. Centrālapkures nav, aukstajā sezonā var piesildīt, papildus īrējot gāzes sildelementus.


LAPENE

100 kvadrātmetru liela romantiski iekārtota lapenīte atrodas meža un ūdens malā. Blakus ugunskura vieta un grils.

skatīt vairāk

ATPŪTAS VIETA PĻAVĀ

Labiekārtota atpūtas vieta pļavā. Atpūtas vietā ietilpst liela, baltu āboliņu noaugusi pļava, nojume, peldvieta, saliņa, tiltiņš, šūpoles. Šeit viesu skaitam praktiski nav ierobežojuma. Bieži pie mums notiek ogļu staigātāju pasākumi, kuros pulcējas vairāki simti cilvēku.

The gallery was not found!
skatīt vairāk
The gallery was not found!

SALIŅA

Romantiskām vasaras ballītēm, kāzu ceremonijām vai bildināšanas pārsteigumam divatā vispiemērotākā ir saliņa, kuru var iekārtot pēc svētku specifiskajām vajadzībām: laulību arka, balti krēsli, balti galdi, balti muižas parku soli. Šī vieta ir arī iecienīts pieturas punkts jaunlaulātajiem, te sanāk pasakainas bildes ar zirgiem fonā.

skatīt vairāk

ATPŪTAS TELPA STALLĪ

20 kv. m telpa ar apsildes iespēju aukstajā gadalaikā. Pilnībā nokomplektēta mēbelēm.

skatīt vairāk

ZIRGU STALLIS

Pavisam īpašu sajūtu kolekcionāriem iespēja uzklāt galdu vai nodejot kāzas pašā zirgu stallī. Ar vai bez zirgu klātbūtnes. Jārēķinās, ka stallis nav apkurināms. Ietilpība – līdz 50 cilvēkiem.

skatīt vairāk

MAZĀ SVĒTKU MĀJA JEB PIRTSMĀJA

Šī ēka ir multifunkcionāla- to var izīrēt kā atpūtas māju ģimenei vai divatā uz diennakti vai kaut vai mēnesi, tur var rīkot svinības (ziemā aptuveni cilvēkiem 20-it, vasarā daudz vairāk), un to var izmantot kā pirti.

Mājā centrālapkure, kamīns, pirts, duša, WC, virtuves zona. Lielā telpa 40 kv. m. Mājā augstvērtīgi dizaina risinājumi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *