Par mums

LABDIEN!

Ja reiz esat ielūkojušies pie mums, tad mums ir jāiepazīstas, lai satiktos PA ĪSTAM.

„Zirgzandales” ir vieta, kur cilvēkiem sastapties ar zirgiem un pašiem ar sevi. Mēs piedāvājam jums izbaudīt, ko tieši un pārnesti nozīmē BŪT ZIRGĀ.

Mēs palīdzam atpūsties tiem, kas noguruši pēc smagas darbdienas. Mēģinām mainīt akcentus saskumušajiem. Palīdzam priecāties priecīgajiem. Esam klāt, kad katrs no jums atrod sevī līdera spējas un atbrīvojas no dažādām fobijām. Mēs esam vienīgais stallis Latvijā, kur darbojas ne tikai ar fiziskā ķermeņa uzturēšanu formā, bet arī ar emociju harmonizēšanu ar zirgu palīdzību. Eiropā tā ir ierasta prakse, bet Latvijā vēl nē.

Zirgzandaļu cilvēki nav tradicionāli instruktori vai treneri. Mēs esam starpnieki starp jums un zirgu. Mēs darbojamies, lai jūsu dzīvē būtu par vienu brīnumainu mirkli vairāk.

Sandra Zaiceva,
Zirgzandaļu radītāja un vadītāja,
pārcēlāja citā realitātē,
starpnieks starp cilvēkiem un zirgiem


MŪSU ZIRGI

Mūsu zirgi ir mūsu kompanjoni un sabiedrotie, katrs pats par sevi personība, nevis līdzeklis, ko cilvēks izmanto savā atpūtā. Tāpēc arī jūs, mūsu ciemiņus, mēs lūdzam zirgus ja ne mīlēt, tad vismaz cienīt. Visi mūsu zirgi ir sagatavoti darbam nomā, un , instruktoru piemeklēti, derēs kā iesācējiem, tā pratējiem.

Mēs esam arī vienīgais stallis Latvijā, kur vienlaicīgi var izjāt ar 15 zirgiem, kas ir interesanti korporatīvajiem pasākumiem vai plašam draugu lokam.

skatīt vairāk

MŪSU STALLIS UN APKĀRTĒJĀ AINAVA

Mūsu stallim ir ideāla atrašanās vieta- tikai  8 km no Rīgas robežas, 14 km no pilsētas centra, bet apkārtnes sajūtas ir kā dziļos laukos. Stallis ir nost no maģistrālajām ielām, meža malā, un pa mežu lielākoties arī notiek izjādes. Apkārtnē daudz meža dzīvnieku- stirnas, aļņi, lapsas, zaķi, mežacūkas. Dzirdamas dzērvju klaigas un stārķu klabināšana. Rudenī pēc izjādes var doties ogot vai sēņot. Tā kā atrodamies netālu no lidostas, sēžot zirga mugurā, var vērot, kā paceļas un nolaižas lidmašīnas. 

skatīt vairāk

VIRTUĀLĀ VIESU GRĀMATA

„ES ticu brīnumiem un labo darbu un domu spēkam. Šodien es kārtējo reizi guvu tam apliecinājumu. Notika brīnums, jo visas nedēļas sliktās domas ir pagaisušas.Es uzticējos Brendai, un viņa, izskatās, ka man. Visas lielās lietas jau ir tik vienkāršas un dabiskas. Lai izdodās to saglabāt un vairot! Lai vairāk cilvēku iegūst ticību un pārliecību, ka labās lietas ir tepat blakus, un tikai no mazām labām lietām rodas tās lielās un labās!

Paldies!
Solvita Āboltiņa


„Ikdienā, protams, lai sajustu svētku, pacilātības, lepnuma un varenības sajūtu, būtu jāpošas, jāpucējas, jāgatavojas ne vienu vien stundu. Taču šī sajūtu un emociju gamma, patiesībā, ir tikai rikas (domāju, ka pārrakstījos, bet nē, arī maizes rikas), rokas stiepiena attālumā. Un tas viss un vēl vairāk ir sastopams ZIRGZANDELĒS. Pat ja nekad mūžā vēl neesi sēdējis zirgam mugurā, šīs visas emociju gammas ir iespējams sajust arī stāvot pie aploka un veroties šajos majestātiskajos dzīvniekos. Ikdienas rutīna, skrējiens, darbi un nedarbi paņem no mums ļoti daudz. Cilvēks nav neizsmeļams enerģijas lādiņš. Agrāk vai vēlāk mūsu fizioloģiskās baterejas sēžas, un ļoti bieži mēs to nemaz nepamanām. Personīgi man ar ģimeni ZIRGZANDELES, Sandriņa un visas kolosālās meitenes ir iespēja atslēgties no ārpasaules, saņemt kārtējo pozitīvo emociju lādiņu un pats galvenais, pavadīt laiku kopā ar ģimeni, ar savām meitenēm kopā ar viņām baudot viņu prieku sēžot cēlo zirgu mugurās. Jā arī cēlā Zibo mugurā!!! Arī viņš ir liels un varens savā būtībā.

Ja nesaprotat par ko es runāju? Sēdieties mašīnā, paķerat līdzi gardumiņus gan zirgiem, gan, protams arī sev, un izbaudiet kaut vai pāris stundu kopā būšanu pasaulē, kurp vēlēsieties atgriezties arī vēl vienu reizi. Paldies, ka Jūs esat un galvenais, kādas Jūs esat! Atbrauksiet kā viesis – aizbrauksiet kā draugs! Sveicieni arī Kellijai no Mikija. Priekš mums ZIRGZANDELES ir ģimenes magnēts, kas atved kopā, saved kopā un padara mūs vēl stiprākus, lielākus un lepnākus. Bildes vien ir ko vērtas, kuras uzņemam katru reizi, kad tur viesojamies. Liels bonuss – tās ir par brīvu  Un, kas tad mums dzīvē ir svarīgākais – tā ir un paliek ģimene. Stiprinot savējās tiks stiprināta visa Latvija. Un ja godīgi, tad rakstot savu sajūsmu man saskrēja pilna mute siekalām, jo iedomājos par grillvietiņu pie dīķīša zem nojumītes, vēders sāk burkšķēt. Nākamreiz desiņas līdzi un vēl viena extra stundiņa, pēc izjādes ar zirgiem, noteikti tiks pavadīta piknikojos un daloties saņemtajiem iepaidiem un emocijām. Lai veicas un mēs drīz būsim klāt!!! Simsoniņi!

Armands Simsons


Дорогая Сандра,

Спасибо Вам за все, что Вы сделали для меня и HK “Динамо Рига” !!!
Это большой труд и любовь к животным. Эти Ваши лошадки дают нам большое удовольствие в жизне. Именно мой любимчик Amazone. Она просто “красавица и молодец”!

Желаю Вам здоровья, счастья и удачи в труде и в жизне!

Юлиус Шуплер