Pasākumu Rīkošana

DARBA KOLEKTĪVU PASĀKUMI. LĪDERISMA MENEDŽMENTS

Lai atvairītu izdegšanas sindromu, ik pa laikam jāpamaina darba apstākļi, vieta un intensitāte, jāuzlabo attiecības ar kolēģiem, jāatlaiž „groži” un jāpaskatās uz sevi no cita skatuleņķa. Piedāvājam to izdarīt pie mums komandas saliedēšanas un personības attīstības treniņā ar zirgiem. Līderisma menedžments jeb cilvēka- zirga sadarbības spēles notiek no zemes, nekāpjot zirgam mugurā, bet, ja vēlēsieties, pēc tam varēsiet arī doties izjādē pa mežu. Visas šīs aktivitātes notiek mūsu cilvēku vadībā un uzraudzībā. Ja ar zirgu aktivitātēm nav gana, varam piedāvāt arī stafetes un šķēršļu trases mežā. Mierīgam noslēgumam – pikniku pie ugunskura ar kopīgu zupas vārīšanu lielajā katlā un gaļas cepšanu uz grila. Ja nevēlaties paši būt pavāri, uzkodas vai kārtīgas pusdienas varat pasūtīt mūsu sadarbības partneriem.

Ja izbraukuma pasākumam nepieciešama arī nopietnā darba sadaļa, apspriedei, plānošanai vai prezentācijai, piedāvāsim telpas.


AKTĪVĀ ATPŪTA BEZ ZIRGIEM

Slidošana romantiskā slidotavā ziemā, sporta spēles vasarā, aktivitātes uz ūdens, riteņbraucēju maršruti, ceļojums pa purvu- šo visu varam piedāvāt tiem, kuriem zirgi neinteresē.


PURVA EKSPEDĪCIJA

Piedāvājam pāris stundu garu ceļojumu pa purvu, kas atrodas netālu no staļļa. Vairāk vai mazāk slapjā veidā dosimies ekspedīcijā uz purva ezeriņu un mazās brašās upītes Mārupītes sākuma punktu. Ceļojuma grūtības pakāpi varam izveidot dažādu- gandrīz vai ejamu parastiem apaviem vai kārtīgiem gumijniekiem, uz pāris vai vairākām stundām.


DZIMŠANAS UN VĀRDADIENAS SVINĪBAS

Piedāvājam ne tikai vietu, bet, ja vēlaties, arī izklaides programmu. Spēles ar zirgiem, izjādes, fotosesijas- tas no zirgu „sadaļas”, kā arī citas sportiskas vai mierīgas vakara sastāvdaļas.


BĒRNU BALLĪTES

Pie mums bērnu prieku varēsiet neierobežot ar aizliegumiem un telpu izmēriem. Bērnu rīcībā būs pļava, kur izskrieties pēc sirds patikas, un vieta, kur piesēst un apēst svētku kliņģeri. Jārēķinās gan, ka aukstajā laikā varam piedāvāt tikai vienu siltu 20 kv. lielu telpu, bet parasti to izmanto bērnu vecāki, kamēr bērni jož pa lauku.
Jebkuros laikapstākļos izklaides galveno akcentu liksim uz zirgiem. Sāksim ar ekskursiju pa stalli. Parādīsim, kur zirgi dzīvo, ko ēd, viņus drīkstēs pabarot, paķemmēt, sapīt bizes. Būs izjāde ar poniju vai zirgu princesi (speciāli sapucēts zirgs). Pēc izjādes bērnus var izklaidēt mūsu animatori.


KRUSTABAS. KRISTĪBAS. PIRTIŽAS

Dabiskā, skaistā vidē ārtelpā vai iekštelpās piedāvājam nosvinēt bērniņa pirmos lielos godus- krustabas. Ir šūpoles, ir skaisti trauki un mēbeles vajadzīgās noskaņas radīšanai.

The gallery was not found!


KĀZU SVINĪBAS. KĀZU PIETURVIETA. KĀZU FOTOSESIJAS AR ZIRGIEM

Piedāvājam pie mums rīkot gan kāzu ceremoniju, gan svinības, kā arī palīdzēsim vedējiem kāzu pieturvietas organizēšanā. Uzbursim romantisku noskaņu uz saliņas, kur atpūsties no ceremonijas stresa; jaunlaulātie varēs izdzert šampanieti un pafotografēties ar zirgiem fonā vai zirgu mugurā. Jaunais vīrs šeit it viegli kļūs par princi baltā zirgā- to mēs piedāvājam uz fotosesiju.
Rīkojot kāzu ceremoniju vai svinības pie mums, piedāvājam arī pasākuma dekorēšanu un ēdinātājus.


ROMANTIKA DIVATĀ

Bildināšana, kāzu gadadienas svinības un romantiski pārsteigumi, kurus varam palīdzēt jums realizēt. Vienīgi rēķinieties, ka tad, kad atradīsieties zirgu mugurās, nebūsiet tikai divi vien- ar jums kopā būs mūsu instruktors, kas atbildēs par jūsu drošību. Protams, centīsimies būt tik diskrēti, cik vien iespējams. Pēc izjādes iespējama pasēdēšana pie ugunskura, dīķmalē vai mūsu romatiskajā cukurnamiņā.


ARISTOKRĀTU PĒCPUSDIENAS

Zirgi un viss, kas ar tiem saistīts, mūsdienās ir ekskluzīvi. Cauri laikiem vijas aristokrātiskās tradīcijas svētdienu rītos izjāt ar zirgu, uzspēlēt golfu, iedzert tēju vai vīnu. Mēs esam aizsākuši rīkot Aristokrātu pēcpusdienas, kurās pulcējam kopā cilvēkus ar šo aristokrātisko dzīvesveidu, un iepazīstinām viņus tuvāk ar zirgu pasauli. Šajos pasākumos ļoti svarīgs ir dreskods- elegants jātnieka tērps. Pasākums notiek pavasarī, konkrētais datums tiek paziņots mājaslapā un sociālajos tīklos.


GADSKĀRTU SVĒTKI (Jāņi, Lieldienas, Jaunaisgads)

Plašākā vai šaurākā lokā Zirgzandalēs ik gadu tiek svinēti gadskārtu svētki. Līgovakarā viesi tiek aicināti ierasties tautastērpos, jo svētki tiek svinēti tautiskās tradīcijās- ar vainagiem, meijām, lielu ugunskuru, līgodziesmām un peldēšanos saullēktā. Lieldienās lielā katlā tiek vārītas dabas materiālos iesaiņotas olas, savukārt Jaunais gads tiek sagaidīts aktīvās spēlēs un rotaļās pie kādas no svētku eglēm.


VECPUIŠU BALLĪTES

Puišu ballītēs paralēli zirgiem tiek īrēti segveji, antīki auto, loka šāvēji, paukošanās un zobenu virtuozi, strip dance meitene zirgā, vīru izdzīvošanas skolas instruktori utml. Noslēgumā- pop-up restorāns.


VECMEITU BALLĪTES

Esam iecienīta pirmskāzu ballīšu vieta, jo varam iedāvāt kā aktīvo, tā mierīgo un skaisto vakara sadaļu.
Meitenes var izjāt ar zirgiem pa skaistām takām, kurās sanāk lieliskas bildes, iebrist pļavā un uzpīt vainagus, ar kuriem zīlēt, metot ūdenī vai ozola zaros, rīkot gleznošanas plenērus, atraktīvas meistarklases utt. Populārs un īpašas sajūtas rosinošs ir ” izlaušanās” maršruts no kukurūzu džungļiem. Aktivitātes iespējams savienot ar pasēdēšanu pie skaista galda, ko uzklās augstas klases restorāns.


STAIGĀŠANA PA OGLĒM

Pie mums notiek Fire Hawk organizētās cilvēka iekšējo robežu paplašināšanas meistarklases- staigāšana pa oglēm. 2015. gadā pie mums notika Baltijā lielākais ogļu staigāšanas pasākums, kurā piedalījās vairāk kā 150 cilvēki. Interesentiem dalība jāpiesaka caur organizatoru mājaslapu.