Svinību vietas īre

Pie mums varat nosvinēt jebkurus savus svētkus. Lielākus, mazākus. Vasarā vai ziemā. Neiespringstot un nebraucot desmitiem kilometrus no Rīgas. Īpašā, ekskluzīvā ainavā- visapkārt jūsu svinību vietai ganīsies zirgi, un zirgi var būt arī jūsu pasākuma viesi. Vasarā starp zirgiem pastaigājas stārķi un stirnas, pogo lakstīgalas, tālumā dzirdams gailis un dzērvju klaigas, un … laižas lidmašīnas. Mazliet sirreāla sajūta- tikai 8 km no Rīgas robežas, un… pilnīgi cita realitāte. Un tajā mēs jūs aicinām! Te var atbraukt uz gleznošanas plenēru, uz ģimenes brīvdienām, uz korporatīvu pasākumu vai radu saietu, var sarīkot kāzas, pirmskāzu ballītes, kristabas, pirtižas, un atzīmēt citus skaistus notikumus.
Piedāvājam arī svinību vietas dekorēšanu un dekorāciju nomu.

LIELĀ GODU MĀJA

300 kv. m plaša sena mūra/laukakmeņu ēka meža ielokā pie ūdens. Visplašākās iespējas ar dekorācijām pārvērst gan par zaļumballes šķūni, gan smalku pop – up restorānu, gan koncerta arēnu vai filmēšanas paviljonu.

MAZĀ VIESU MĀJA JEB PIRTSMĀJA

Šī ēka ir multifunkcionāla- to var izīrēt kā atpūtas māju ģimenei vai divatā uz diennakti vai kaut vai mēnesi, var rīkot svinības (ziemā aptuveni cilvēkiem 20-it, vasarā daudz vairāk), un to var izmantot kā pirti.

Mājā centrālapkure, kamīns, pirts, duša, WC, virtuves zona. Lielā telpa 40 kv. m. Mājā augstvērtīgi dizaina risinājumi.

LAPENE

100 kvadrātmetru liela romantiski iekārtota lapene meža un ūdens malā. Blakus ugunskura vieta un grils.

ZIRGU STALLIS

Pavisam īpašu sajūtu kolekcionāriem iespēja uzklāt galdu vai nodejot kāzas pašā zirgu stallī. Ar vai bez zirgu klātbūtnes. Jārēķinās, ka stallis nav apkurināms. Ietilpība – līdz 80 cilvēkiem.

SALIŅA

Romantiskām vasaras ballītēm, kāzu ceremonijām vai bildināšanas pārsteigumam divatā vispiemērotākā ir saliņa, kuru var iekārtot pēc svētku specifiskajām vajadzībām: laulību arka, balti krēsli, balti galdi, balti muižas parku soli. Šī vieta ir arī iecienīts pieturas punkts jaunlaulātajiem, te sanāk pasakainas bildes ar zirgiem fonā.

BIRZTALIŅA

Blakus lielajai viesu mājai ir skaista bērzu birztala, kurā novadīt laulības ceremoniju vai uzklāt kāzu pieturvietas galdu.